Recepta na miłość

Okładka książki Recepta na miłość Dianne Drake, Kate Little
Okładka książki Recepta na miłość
Dianne DrakeKate Little Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin na życzenie literatura obyczajowa, romans
Harlequin na życzenie
Recipe for love
Harlequin
2011-01-01
2011-01-01
Katarzyna Ciążyńska
harlequin miłość romans

Przy pierwszym opowiadaniu czuję lekki niedosyt. Niby wszystkie sprawy głównych bohaterów są przestawione, ale powstało kilka wątków postaci drugoplanowych, które nie zostały wyjaśnione. Niestety nie znalazłam info czy są jakieś kolejne opowiadania. Szkoda, bo zapowiadało się ciekawie. Drugie opowiadanie już o niebo lepsze. Czytałam i się śmiałam w głos. Ogólnie polecam książek tak dla rozluźnienia.

Dwie historie, dwie pary łączy je, to, że one są pielęgniarkami, a oni zamożnymi lekarzami. Czyta się ją może i szybko, ale za ciekawa to ta książka nie jest. Pierwsza szybko mnie znudziła i odłożyłam na później, a drugą historię znacznie szybciej przeczytałam. Lekka, krótka, szybko się ją czyta i bywa zabawna, ale nie wyróżnia jej nic z pośród tego typu książek.

• Harlequin
  • Seria: Harlequin Gorący romans
  • Zagraniczne
  • Ebooki
  • Przeczytane PRZED 2013
  • Literatura obyczajowa

Dodaj cytat z książki Recepta na miłość