W sieci tajemnic

G+J
A Hidden Affair
kryminał, sensacja, thriller

Na półkach: , , , ,

Jaka tak książka jest ładna! Naprawdę ładna.
Czyta się tak szybko. Dialogi są bardzo fajne, opisy również. Sam przebieg wydarzeń jest bardzo ciekawy i malowniczy. Dużo się dzieje, zmieniają się krajobrazy, kraje, środki transportu. Bardzo mi się to podoba.
Rozwiązywanie zagadki z winem, Nicole i Jaredem, jest interesujące, ale również to, co rodzi się między Jo i Arim...

brakowało tam tylko ufoludków... fakt, czyta się dobrze i szybko, ale o fabule mam nadzieję jak najszybciej zapomnieć ;)

Akcja niby ok, ale zakończenie mnie rozczarowało;/

"W sieci tajemnic" Jordan na własna rękę próbuje odnaleźć swojego byłego chłopaka żeby zadać mu pytanie, dlaczego sfingował swoją śmierć i dlaczego przez 10 lat nie nawiązał z nią kontaktu. A doprowadzić do niego ma Nicole, z która widziano go ostatnio w Monaco.
Na miejscu okazuje się, że Nicole jest obserwowana jeszcze przez jedną osobę, przystojnego Aarona z którym po...

Kontynuacja "Prawie w domu". Bohaterka poszukuje swojego rzekomo nieżyjącego chłopaka. Robi to częściowo z powodu nadal niewygasłych do niego uczuć, a częściowo żeby znaleźć odpowiedzi na swoje pytania. W trakcie podróży boryka się z wątpliwościami i uczuciowymi rozterkami.
Książka wydaje mi się trochę nieskładna. Brakuje płynnych przejść w akcji. Wątki głównych bohaterów...

"W wodzie widzisz odbicie własnej twarzy, ale wino otwiera serca innych".

Tajemnice ukazane w książce sprawiają, że nabieramy przekonania o skomplikowanej naturze ludzkiej psychiki i osobowości. „ W sieci tajemnic” ukazuje zwykłe codzienne życie. Rzeczywistość, która często jest inna niż nam się z początku wydaje. Ludzi, którzy dla własnej korzyści są w stanie zdradzić i...

Świetna książka, szybko się czytało.
Dużo się dzieje, cały czas jakaś akcja, historia jest ciekawa, dlatego książka Pam Jenoff wciąga niesamowicie.

Nie przypadła mi do gustu. Fabuła jak z Jamesa Bonda.... Zastanawiam się czym zasłużyła sobie na miano bestseleru New York Timesa?

Bardzo mi się podobała ta książka. Na początku zraziłam się trochę tym, że jest taka cienka. Ale teraz wiem, że to dlatego, że akcja goni akcję. Ciągle coś się działo. Nie można się było nudzić. Polecam jak najbardziej!

Miej więcej w połowie książki myślałam, że znam już jej zakończenie. Z kolejnymi przeczytanymi rozdziałami uświadomiłam sobie, że moje przepuszczenia były błedne, a koniec bardzo zaskakujący.

Dyskusje

• 2013
  • 2015
  • Domowa biblioteczka
  • 2012
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki W sieci tajemnic