A gdy będziesz moją żoną

Okładka książki A gdy będziesz moją żoną Renee Roszel
Okładka książki A gdy będziesz moją żoną
Renee Roszel Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans
To catch a bride
Harlequin
2002-01-01
2002-01-01
Halina Kilińska
Harlequin Romans Harlequin romans żona miłość emocje uczucia

Nearlyweds 4/5
Renee Roszel - "A gdy będziesz moją żoną"/"To catch a bride"

Kalli + Nikolos

*2001

Nearlyweds 4/5
Renee Roszel - "A gdy będziesz moją żoną"/"To catch a bride"

Kalli + Nikolos

*2001

Książeczka nawet mi się podobała.

Zdziwiło mnie jednak, że bohaterka zgodziła się poślubić Nika, widząc tylko jego zdjęcie. W dodatku jako nastoletniego chłopca. Ale trzeba przyznać, że z tego powodu wynikła całkiem interesująca scena.

Nie zaskoczyła mnie wcale postawa Kalli, co do odwołanego ślubu, bo dla mnie oczywiste jest, że aby zawrzeć małżeństwo, chociażby z rozsądku, trzeba najpierw daną osobę poznać. Tu było inaczej. Odwołane spotkania i wielka niewiadoma…

Opowiadanie ciekawe, bo miała być zemsta, a wyniknął romans. Więc nie każda zemsta jest słodka.

Polecam!!

Książeczka nawet mi się podobała.

• Romans
  • ZEMSTA
  • Harlequin
  • Harlequin ulubione
  • Love proposal
  • Przed 2012
  • 2000-2004

Dodaj cytat z książki A gdy będziesz moją żoną