Człowiek szukający Boga. Szkice o modlitwie i symbolach.

Abraham Joshua Heschel Wydawnictwo: Znak religia
religia
978-83-240-1026-4
Violetta Reder
teologia religia judaizm filozofia

Wspaniała pozycja dla wszystkich pragnących zgłębić tajniki wiary. Wiedza autora na temat religii i natury samego Boga jest niebywała. Czytając tę książkę czułem respekt przed stwórcą.

• Chwała Panu!
  • Z półki rodzinnej
  • Philosophy
  • Religia, Teologia
  • ! BŚ
  • Lit. żydowska

Abraham Joshua Heschel Człowiek szukający Boga. Szkice o modlitwie i symbolach. Zobacz więcej