Okładka książki Spisek sztuki. Iluzje i deziluzje estetyczne z dodatkiem wywiadów o „Spisku sztuki”
Jean Baudrillard Wydawnictwo: Sic! filozofia, etyka
filozofia, etyka
Le complot de l’art. Illusion, désillusion esthétiques. Entrevues à propos du “Complot de l’art”
Sic!
2006-01-01
2006-01-01
83-88807-96-X
Sławomir Królak
Sylvère Lotringer

Trafna diagnoza współczesności Baudrillard'a napisana nie wiadomo czemu służącym mętnym stylem.

Jean Baudrillard Spisek sztuki. Iluzje i deziluzje estetyczne z dodatkiem wywiadów o „Spisku sztuki” Zobacz więcej