Blask kobiecości

Romain Gary Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteczka Konesera literatura piękna
Clair de femme
literatura piękna
Krystyna Szeżyńska-Maćkowiak
Biblioteczka Konesera
Literatura francuska XX wiek

Że też można pisać w taki sposób o miłości! Na mniej niż 100 stronach jest o niej niemal wszystko. Wszystkim, którzy nie czytali, szczerze zazdroszczę przygody odkrywania tego dzieła. Sam z pewnością będę do tej pozycji wracał!

Książka wspaniała, jestem pod wrażeniem autora- kolejny raz. Wszystkie jego książki są pełne języka, stylu jakiego u żadnego innego pisarza nie spotkałam. Polecam

i kolejna powieść, która mnie rozczarowała.
mogę ją skwitować jednym słowem - chaos. pojawia się dużo postaci, które na mój gust nic nie wnoszą do historii, która dłuży się niesamowicie. to raptem 93 strony, a ja miałam poczucie, jakby było ich tysiąc.
dla mnie ta powieść to mętlik i mnóstwo wypowiedzianych słów, które prawdopodobnie miały czytelnika unieść ponad ziemię i...

• Xxxxxxxxxxx
  • Literatura litewska
  • FRA
  • S: 0 - 100
  • 2016
  • 5. Francja
  • Projekt:Romain Gary (Romain Kacew, Emile Ajar)