Pragnę, żebyś wrócił

Okładka książki Pragnę, żebyś wrócił
Joanne Rock Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Kingsland Ranch (tom 3) Seria: Harlequin Gorący Romans literatura obyczajowa, romans
160 str. 2 godz. 40 min.
Kategoria:
literatura obyczajowa, romans
Format:
papier
Cykl:
Kingsland Ranch (tom 3)
Seria:
Harlequin Gorący Romans
Tytuł oryginału:
Alaskan Blackout
Data wydania:
2024-09-12
Data 1. wyd. pol.:
2024-09-12
Liczba stron:
160
Czas czytania
2 godz. 40 min.
Język:
polski
ISBN:
9788329110686
Tłumacz:
Julita Mirska
Średnia ocen

                5,5 5,5 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Pragnę, żebyś wrócił w ulubionej księgarni i

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów), „Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Pragnę, żebyś wrócił

Średnia ocen
5,5 / 10
2 ocen
Twoja ocena
0 / 10

Opinia

avatar
813
754

Na półkach: , , ,

CYKL: "KINGSLAND RANCH" (TOM 3)

Tym razem wzięłam się za romansidło z serii "Gorący romans", którego akcja toczy się na Alasce. Niejaki Quinton Kingsley poszukuje swojego przyrodniego brata Clay'a. W tym właśnie celu przybywa na Alaskę i trafia do baru, w którym poznaje McKennę O'Brien. Z czasem okazuje się, że ta kobieta nie tylko zna Clay'a, ale też prowadzi jego bar, jeździ jego autem, pływa jego łodzią, a nawet... mieszka w jego domu. Super, tylko, że ta piękna, rudowłosa dziewczyna za nic nie chce zdradzić Quintonowi, gdzie przebywa Clay.
Jak potoczą się losy McKenny i Quintona? Czy Quinton odnajdzie Clay'a? Czy bracia dojdą do porozumienia? Odpowiedzi na te i inne pytania należy szukać w książce Joanne Rock.

Nie jest to zły romans. Przynajmniej jego pierwsza połowa, którą czyta się szybko oraz z nadzieją, że pewne wątki będą miały dalszy ciąg, co jednak nie ma miejsca - jak na przykład temat z pomocą McKennie z internetowym stalkerem: temat, który bardzo szybko zginął - bez większego rozwiązania. Mamy tu motyw enemies to lovers, szczyptę erotyki, a także interesujący temat braterskiej kłótni. Średni romans bardziej do przeczytania "na raz" i szybkiego zapomnienia. Ot, taki lekki przerywnik pomiędzy cięższymi tematycznie książkami, który raczej nie zapadnie w pamięci na dłużej.

Opinia opublikowana na moim blogu:
https://literackiepodrozebooki.blogspot.com/2025/11/pragne-zebys-wroci.html

CYKL: "KINGSLAND RANCH" (TOM 3)

Tym razem wzięłam się za romansidło z serii "Gorący romans", którego akcja toczy się na Alasce. Niejaki Quinton Kingsley poszukuje swojego przyrodniego brata Clay'a. W tym właśnie celu przybywa na Alaskę i trafia do baru, w którym poznaje McKennę O'Brien. Z czasem okazuje się, że ta kobieta nie tylko zna Clay'a, ale też prowadzi jego bar,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

8 użytkowników ma tytuł Pragnę, żebyś wrócił na półkach głównych
  • 5
  • 3
6 użytkowników ma tytuł Pragnę, żebyś wrócił na półkach dodatkowych
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1

Inne książki autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Pragnę, żebyś wrócił

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Pragnę, żebyś wrócił