rozwiń zwiń

Ghostgirl. Zakochana Zjawa

Okładka książki Ghostgirl. Zakochana Zjawa
Tonya Hurley Wydawnictwo: Egmont Polska fantasy, science fiction
336 str. 5 godz. 36 min.
Kategoria:
fantasy, science fiction
Format:
papier
Tytuł oryginału:
Ghost Girl
Data wydania:
2010-04-26
Data 1. wyd. pol.:
2010-04-26
Liczba stron:
336
Czas czytania
5 godz. 36 min.
Język:
polski
ISBN:
9788323778592
Tłumacz:
Małgorzata Fabianowska
Średnia ocen

                6,2 6,2 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Ghostgirl. Zakochana Zjawa w ulubionej księgarni i

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów), „Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Ghostgirl. Zakochana Zjawa

Średnia ocen
6,2 / 10
259 ocen
Twoja ocena
0 / 10

Opinia

avatar
210
50

Na półkach: , , ,

Infantylna książka dla wczesnych nastolatków ze stereotypowymi postaciami i przesłaniem, szytym grubymi nićmi. Postacie generalnie płaskie, stosunkowo najciekawsza jest Scarlet - dzięki niej pada dużo nazw zespołów rockowych, niekoniecznie tych najbardziej znanych, ale faktycznie istniejących. Będę miała czego słuchać.

Także na plus ładne wydanie, w tonacji biało-czarnej z różowymi akcentami i pomysł, aby każdy rozdział poprzedzić jakimś cytatem, który nawiązuje do treści epizodu.

Akcja szybka, dużo dialogów, mało opisów, niewyszukany humor. Wątek Prudence rozpisany na kolanie; jej nagła zmiana stosunku do głównej bohaterki jest skrajnie nieprzekonująca. Jeżeli Tim Burton albo Henry Sellick zechce kiedyś to zekranizować, to obawiam się, że kasy z tego nie będzie.

Infantylna książka dla wczesnych nastolatków ze stereotypowymi postaciami i przesłaniem, szytym grubymi nićmi. Postacie generalnie płaskie, stosunkowo najciekawsza jest Scarlet - dzięki niej pada dużo nazw zespołów rockowych, niekoniecznie tych najbardziej znanych, ale faktycznie istniejących. Będę miała czego słuchać.

Także na plus ładne wydanie, w tonacji biało-czarnej...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

579 użytkowników ma tytuł Ghostgirl. Zakochana Zjawa na półkach głównych
  • 379
  • 194
  • 6
154 użytkowników ma tytuł Ghostgirl. Zakochana Zjawa na półkach dodatkowych
  • 111
  • 20
  • 8
  • 7
  • 3
  • 3
  • 2

Tagi i tematy do książki Ghostgirl. Zakochana Zjawa

Inne książki autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Ghostgirl. Zakochana Zjawa

Więcej
Tonya Hurley Ghostgirl. Zakochana Zjawa Zobacz więcej
Tonya Hurley Ghostgirl. Zakochana Zjawa Zobacz więcej
Tonya Hurley Ghostgirl. Zakochana Zjawa Zobacz więcej
Więcej