Operacja „Burzowy Smok”

Okładka książki Operacja „Burzowy Smok”
James Cobb Wydawnictwo: Amber Seria: Sensacja kryminał, sensacja, thriller
1998-01-01
Andrzej Leszczyński, Piotr Beluch
Amanda Garret sensacja

więcej Więcej

Ciąg dalszy "Siewców śmierci", trochę aż za bardzo amerykańskie, ale mamy 2006 rok, no i te Chiny.

Przyzwoita pozycja w swoim gatunku. Oczywiście jak dla mnie zbyt mało rozpierduchy, no i choć jedna atomówka mogła wybuchnąć. Jednak wiem, że pod tym względem jestem nieco zwichrowany więc nie czynię z tego zarzutu. Generalnie akcja już od początku, nie ma jakiś dłużyzn, przyzwoicie.
Lekka i odprężająca lektura w klimacie jaki lubię. Fanom gatunku polecam.

• Ebook
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • 2017
  • Cobb James
  • Wojenne/Militarne
  • 2019

Dodaj cytat z książki Operacja „Burzowy Smok”