Muzyka miłości

Okładka książki Muzyka miłości Diana Palmer
Okładka książki Muzyka miłości
Diana Palmer Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Desire literatura obyczajowa, romans
Harlequin Desire
After the music
Harlequin
1999-01-01
1999-01-01
Weronika Żółtowska
miłość uczucia

Miałam przyjemność przeczytać kolejny tom serii „Sezon na miłość” zawierającej utwory autorstwa Diany Palmer.
Tym razem była to nowela pod tytułem „W pułapce”.
Opowiadanie pochodzące z 1999 roku, nie ma swej kontynuacji.
Wcześniej znane w naszym kraju jako „Muzyka miłości”.
Jakie zrobiło na mnie wrażenie?
Zapraszam do zapoznania się z moją opinią….

Tym razem była to nowela pod tytułem „W pułapce”.
Opowiadanie pochodzące z 1999 roku, nie ma swej kontynuacji.
Wcześniej znane w naszym kraju jako „Muzyka miłości”.
Jakie zrobiło na mnie wrażenie?
Zapraszam do zapoznania się z moją...

Super książka. Na pewno jeszcze kiedyś z miłą chęcią po nią sięgnę. Polecam

Super książka. Na pewno jeszcze kiedyś z miłą chęcią po nią sięgnę. Polecam

Dobry pomysł na książkę, ale zmarnowany. Książka była okropnie ckliwa, a pod koniec nie do wytrzymania.

Jak dla mnie po prostu swietna,przeczytalam jednym tchem,na pewo siegne po nia ponownie.Polecam :)

Malutka ksiązeczka z bzdurną historyjką, że czytałam aż skończyłam bez względu na konsekwencję. Klimat bardzo podobny do mojej ulubionej pozycji tej autorki DAMA I PASTUCH. Tutaj mamy Sabinę, wokalistkę rokową stojącą przed wielką karierą i bogacza, właściciela rancza i szybów naftowych. Pośrodku stoi jego brat, który dla kamuflażu udaje zaręczyny z Sabiną, a za plecami brata spotyka się z rozwódką i w najbliższych dniach zamierza ją poślubić. Thorn robi wszystko aby usunąć narzeczoną z życia brata. Przekupuje ją, nazywa interesowną, uwodzi. Nic nie pomaga. W dniu ogłoszenia zaręczyn, gdy zebrała się cała elitarna śmietanka towarzyska Thorn ogłasza, że Sabina jest córką prostytutki. To ją bardzo zabolało, opuszcza przyjęcie. Thorn próbuje przepraszać, ale dziewczyna nie chce go znać. Zaczyna robić karierę, wyjeżdża do Nowego Jorku. Tam , wiele miesięcy później podczas występu spada na nią oświetlenie. Ląduje w szpitalu. Ze śpiączki budzi ją głos Thorna. Cudowna opowieść o miłości.

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Taniec miłości

Taniec miłości

Szybka w czytaniu i milusia

Szybka w czytaniu i milusia

• Harlequin
  • Harlequiny
  • Diana Palmer
  • Autor: Diana Palmer

Dodaj cytat z książki Muzyka miłości