Gwiazdka miłości

Okładka książki Gwiazdka miłości
Lucy GordonJoan Hohl Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Christmas Special literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Christmas Special
Silhouette Christmas Stories
Harlequin
1994-01-01
1994-01-01
Michał Tober, Jacek Mancki
święta gwiazdka uczucia wigilia rodzina cud choinka

Okładka książki MatchUp Lara Adrian, Steve Berry, C.J. Box, Sandra Brown, Lee Child, Nelson DeMille, Diana Gabaldon, Andrew Gross, Charlaine Harris, Lisa Jackson, Peter James, J.A. Jance, Michael Koryta, Eric van Lustbader, Gayle Lynds, Val McDermid, David Morrell, Kathy Reichs, Christopher Rice, John Sandford, Lisa Scottoline, Karin Slaughter
Ocena 8,4
MatchUp Lara Adrian, Steve ...
Okładka książki W twoich ramionach Patricia Forsythe, Lisa Jackson
Ocena 7,7
W twoich ramio... Patricia Forsythe, ...
Okładka książki Wyspa kłamstw Nancy Bush, Lisa Jackson
Ocena 6,6
Wyspa kłamstw Nancy Bush, Lisa Ja...

więcej Więcej

2072

Z tego cyklu przeczytałam "Wigilijną opowieść" - miałam na czytniku jako osobną powieść, a że osobno nie jest dodana, to wpiszę recenzję tu. Jest to typowy romans, który rozgrywa się w trakcie Bożego Narodzenia. Chyba podaruję sobie Harlequiny, bo nawet taka powieść nie wciągnęła mnie w klimat Świąt, kiedy od samego początku wiadomo jak to wszystko się skończy, a nawet nie...

Emilie Richards - "Jaka jesteś naprawdę?

To mój pierwszy przeczytany romans, więc nie ocenię go obiektywnie. Według mnie był nawet fajny (najlepsza jest "Wigilijna opowieść"), ale denerwowały mnie trochę te dylematy, rozterki i niezdecydowanie bohaterek. Poza tym zbyt dużo pikantnych szczegółów. Jednym słowem: przeciętny, ale na nudne wieczory może być.

1938

Na półkach: , , , , , , ,

Lucy Gordon - "Wigilijna opowieść" -blizny

Emilie Richards - "Jaka jesteś naprawdę?" farma+dom dziecka

Joan Hohl - "Świąteczne pojednania" rodzenstwo +roznica wieku 9

Książka całkiem przyjemna, ale przez to że taka krótka, to trochę jakby spłaszczona i przez to przeciętna.

• Harlequin
  • 2012
  • Świąteczne
  • Święta Bożego Narodzenia
  • Seria: Harlequin special
  • 📖 obyczajowa i romans

Dodaj cytat z książki Gwiazdka miłości