rozwińzwiń

Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XXIII. Tytus i bzikotyki

Okładka książki Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XXIII. Tytus i bzikotyki autora Henryk Chmielewski, 9788389325891
Okładka książki Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XXIII. Tytus i bzikotyki
Henryk Chmielewski Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Tytus, Romek i A'Tomek (tom 23) Seria: Tytus, Romek i A'Tomek komiksy
48 str. 48 min.
Kategoria:
komiksy
Format:
papier
Cykl:
Tytus, Romek i A'Tomek (tom 23)
Seria:
Tytus, Romek i A'Tomek
Data wydania:
2010-01-01
Data 1. wyd. pol.:
1997-01-01
Liczba stron:
48
Czas czytania
48 min.
Język:
polski
ISBN:
9788389325891
Średnia ocen

6,6 6,6 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XXIII. Tytus i bzikotyki w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XXIII. Tytus i bzikotyki

Średnia ocen
6,6 / 10
239 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XXIII. Tytus i bzikotyki

avatar
50
50

Na półkach:

czego ten Tytus nie wypróbuje? zawsze wychodzi z kłopotów obronną ręką, tylko którą??? -taki Papciowy humor.

czego ten Tytus nie wypróbuje? zawsze wychodzi z kłopotów obronną ręką, tylko którą??? -taki Papciowy humor.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
1032
536

Na półkach:

Prosta kreska, ale to duży plus i te cudowne, zabawne historie :) Mam duży sentyment do tych komiksów.

Prosta kreska, ale to duży plus i te cudowne, zabawne historie :) Mam duży sentyment do tych komiksów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
560
560

Na półkach:

Papcio Chmiel narysował tę xiążeczkę gdy był już grubo po siedemdziesiątce. Złośliwie można stwierdzić, że "Tytus mu odjechał a przyjechała demencja" bo w sumie nie wiadomo o czym ta historia jest. Czy o szpiegostwie, czy o narkomanii, czy to kolejna wyprawa na Wyspy Nonsensu.
Żal patrzeć jak Chmielewski trwoni swój autorytet...
Przeczytane w ramach prywatnego wyzwania - pożegnanie z Tytusami w 2025.

Papcio Chmiel narysował tę xiążeczkę gdy był już grubo po siedemdziesiątce. Złośliwie można stwierdzić, że "Tytus mu odjechał a przyjechała demencja" bo w sumie nie wiadomo o czym ta historia jest. Czy o szpiegostwie, czy o narkomanii, czy to kolejna wyprawa na Wyspy Nonsensu.
Żal patrzeć jak Chmielewski trwoni swój autorytet...
Przeczytane w ramach prywatnego wyzwania -...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Poznaj innych czytelników

485 użytkowników ma tytuł Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XXIII. Tytus i bzikotyki na półkach głównych
  • 425
  • 60
204 użytkowników ma tytuł Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XXIII. Tytus i bzikotyki na półkach dodatkowych
  • 124
  • 40
  • 21
  • 7
  • 3
  • 3
  • 3
  • 3

Tagi i tematy do książki Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XXIII. Tytus i bzikotyki

Inne książki autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Okładka książki Skradziony skarb Małgorzata Rutkowska, Jerzy Wróblewski
Ocena 6,2
Skradziony skarb Małgorzata Rutkowska, Jerzy Wróblewski
Okładka książki Figurki z Tilos Stefan Weinfeld, Jerzy Wróblewski
Ocena 6,3
Figurki z Tilos Stefan Weinfeld, Jerzy Wróblewski
Okładka książki Yans: Mutanci z Xanai André-Paul Duchâteau, Jacek Rodek, Grzegorz Rosiński, Jerzy Szyłak
Ocena 7,3
Yans: Mutanci z Xanai André-Paul Duchâteau, Jacek Rodek, Grzegorz Rosiński, Jerzy Szyłak
Okładka książki Hugo: Zaklęcie w fasolę Luce Daniels, Bernard Dumont
Ocena 7,7
Hugo: Zaklęcie w fasolę Luce Daniels, Bernard Dumont

Cytaty z książki Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XXIII. Tytus i bzikotyki

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Tytus, Romek i A'Tomek. Księga XXIII. Tytus i bzikotyki