Dramaty

Leon Kruczkowski Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
83-06-00589-9
Państwowy Instytut Wydawniczy
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
83-06-00589-9

Ponieważ wszystkie książki związane z tematyką drugiej wojny światowej są mi bliskie to i dramaty Kruczkowskiego przeczytałam z zainteresowaniem,chociaż czytanie sztuk,które powinny być raczej oglądane w teatrze nie jest tym co lubię najbardziej.Jednak z racji wymowy polecam.

• Klasyka
  • Z biblioteki miejskiej