Dramaty

Okładka książki Dramaty
Leon Kruczkowski Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Państwowy Instytut Wydawniczy
1977-01-01
1977-01-01
83-06-00589-9

Ponieważ wszystkie książki związane z tematyką drugiej wojny światowej są mi bliskie to i dramaty Kruczkowskiego przeczytałam z zainteresowaniem,chociaż czytanie sztuk,które powinny być raczej oglądane w teatrze nie jest tym co lubię najbardziej.Jednak z racji wymowy polecam.

Leon Kruczkowski Dramaty Zobacz więcej
Leon Kruczkowski Dramaty Zobacz więcej