Zmiana dowództwa

Okładka książki Zmiana dowództwa
Elizabeth Moon Wydawnictwo: ISA Cykl: Esmay Suiza (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2005-01-01
Marek Pawelec
space opera

więcej Więcej

Bunt we flocie kosmicznej z zamachem stanu w tle. Jako "dekoracja" do tego jeszcze starcie dwóch bardzo wpływowych rodzin majacych ze soba "na pieńku" od setek lat... Wielbiciele militarnej SF i militarnej beletrystyki w ogóle kończąc tę książkę będą żałowac, że już się skończyła. Ja żałowałem.

• 2018
  • Stosik 2012-07÷08
  • Science Fiction
  • SF
  • Military SF

Dodaj cytat z książki Zmiana dowództwa