Zmiana dowództwa

Elizabeth Moon Wydawnictwo: ISA Cykl: Esmay Suiza (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Change of command
Esmay Suiza (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Marek Pawelec
space opera

Bunt we flocie kosmicznej z zamachem stanu w tle. Jako "dekoracja" do tego jeszcze starcie dwóch bardzo wpływowych rodzin majacych ze soba "na pieńku" od setek lat... Wielbiciele militarnej SF i militarnej beletrystyki w ogóle kończąc tę książkę będą żałowac, że już się skończyła. Ja żałowałem.

• 2018
  • Stosik 2012-07÷08
  • Science Fiction
  • SF
  • Military SF
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zmiana dowództwa