Straceńcza misja

Timothy Zahn Wydawnictwo: Amber Cykl: Wyzwolenie (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Amber
Wyzwolenie (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Straceńcza misja

Godna kontynuacja. Właściwie niczym nie ustępuje pierwszej części - jeśli komuś się podobało Czarne komando to Straceńcza misja jest obowiązkową lekturą :> Na pochwałę, jak to u Zahna, szczególnie zasługuje zakończenie i towarzyszące mu napięcie i zwroty akcji.

• Fantastyka
  • 3Sypialnia 1G
  • Timothy Zahn
  • SF,Fantasy
  • SF
  • Do kupienia
  • Science Fiction
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Straceńcza misja