rozwińzwiń

Dom Wariatów nr 9 / maj 2020

Okładka książki Dom Wariatów nr 9 / maj 2020 autora Redakcja czasopisma Dom Wariatów,
Okładka książki Dom Wariatów nr 9 / maj 2020
Redakcja czasopisma Dom Wariatów Wydawnictwo: Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu, OKSiR Świecie sztuka
36 str. 36 min.
Kategoria:
sztuka
Format:
papier
Tytuł oryginału:
Dom Wariatów nr 9 / maj 2020
Data wydania:
2020-05-01
Data 1. wyd. pol.:
2020-05-01
Liczba stron:
36
Czas czytania
36 min.
Język:
polski
Średnia ocen

0,0 0,0 / 10
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki
Reklama

Kup Dom Wariatów nr 9 / maj 2020 w ulubionej księgarnii

Porównywarka z najlepszymi ofertami księgarń
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl.
Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki.
Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Ładowanie Szukamy ofert...

Polecane przez redakcję

Oceny książki Dom Wariatów nr 9 / maj 2020

Średnia ocen
0,0 / 10
0 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE o książce Dom Wariatów nr 9 / maj 2020


Inne książki autora

 Redakcja czasopisma Dom Wariatów
Redakcja czasopisma Dom Wariatów
Dom Wariatów zajmuje się zdarzeniami z zakresu kultury. Poza komentarzem do różnych faktów, też kreuje te fakty. Też tłumaczy zdarzenia, które zrealizujemy, żeby nie było, że jesteśmy tylko wariatami. Jednocześnie będziemy ustosunkowywali się do faktów z zakresu kultury podziemnej, sztuki kretowisk i kanałów. Będą opowiadania, wiersze, listy, dramaty realizowane wszystkimi dostępnymi znakami - a więc nie tylko literkami. W zasadzie literki zostawiamy literkarzom. Raczej inne znaki. Dla większości z Nas sztuka to takie rzeczy, które widzi się w galeriach. Albo takie, które zostały uznane przez ludzi, którzy się na sztuce znają. Albo takie, które zostały zrobione przez ludzi, którzy posiadają wykształcenie w zakresie sztuki. Tymczasem sztuką może być dowolny fakt wybrany z rzeczywistości.
Zobacz stronę autora

Czytelnicy tej książki przeczytali również

Cytaty z książki Dom Wariatów nr 9 / maj 2020

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Dom Wariatów nr 9 / maj 2020