Ekspresje mimiczne a powstawanie zmarszczek. Praktyczny przewodnik

Okładka książki Ekspresje mimiczne a powstawanie zmarszczek. Praktyczny przewodnik Diana Nowek
Diana Nowek Wydawnictwo: Institute of Nonverbal Communication nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Emocjonalna Mapa Twarzy
Institute of Nonverbal Communication
2022-11-16
2022-11-16
emocjonala mapa twarzy ekspresje mimiczne emocje mowa ciała komunikacja niewerbalna profilowanie behawioralne diana nowek

Bardzo ciesze sie ze jako jeden z pierwszych czytelników mogę podzielić się swoimi wrażeniami po przeczytaniu książki „Emocjonalna mapa twarzy“ i napisać krotką recenzje.
Książka „Emocjonalna mapa twarzy“ jest pozycją której próżno było do tej pory szukać na polskim rynku wydawniczym. Zanim jednak przejdę do recenzji książki, kilka slow o autorce.
Pani Diana Nowek jest profilerem behawioralnym z dużym doświadczeniem zarówno na rynku krajowym jak i miedzynarodowym.
Należy wspomnieć iż Pani Diana Nowek współpracowała i współpracuje jako ekspert z takimi międzynarodowymi Organizacjami jak min. Frontex i ONZ.
Pełna lista zawierająca informację na temat Pani Diany Nowek wraz z jej dotychczasową drogą zawodową jest dostępna na stronie Instytutu pod adresem: www.diananowek.com
Pani Diana Nowek jest założycielka jedynej i unikalnej Akademi Profilowania Behawioralnego.
Jednym z modułów tej Akademii są właśnie Ekspresje mimiczne.
W książce „Emocjonalna mapa twarzy“ zawarte są w sposób kompaktowy ale bardzo przystępny nawet dla osób które do tej pory nie miały z tą tematyką do czynienia, wszystkie ważne zagadnienia pozwalające zapoznać sie z tym pasjonującym tematem.
Objaśnienia i przykłady zawarte w książce pomagają zrozumieć zarówno wyrażane poprzez mimikę emocje wewnętrzne danej osoby jak i dają możliwość odczytania stau emocjonalnego danej osoby poprzez wyłapywanie ekspresji jaką wyraża ludzka twarz.
Większość osób nie jest w pełni świadoma jak dużo informacji przekazuje nasza twarz.
W książce zawarte są bardzo interesujące opisy jaki wpływ ma mimika na wygląd twarzy, dlaczego tworzą sie zmarszczki mimiczne i co oznaczają linie które powstają w obrębie twarzy.
Bardzo ciekawym zagadnieniem jest temat asymetrii twarzy i związane z tym konsekwencje zachowań i pewne niebezpieczeństwa które można zawczasu wykryć u osób które maja właśnie takie specyficzne cechy wyglądu twarzy.
Wszystkie zawarte w książce opisy i objaśnienia są bardzo cenne i pomagają lepiej i dogłębniej zrozumieć druga osobę jak również jej stan emocjonalny w danym czasie i w określonej sytuacji.
Znając te zagadnienia komunikacja miedzy-ludzką, zarówno ta na poziomie rodziny, znajomych czy również w biznesie staje sie bardziej czytelna i zrozumiała.
Jeśli chcecie poczuć się jak bohater bestselerowego serialu „Magia kłamstwa“ to ta pozycja jest dobrym początkiem do zainteresowania i zgłębienia tematu Ekspresji mimicznych.
Z pełnym przekonaniem pragnę polecić książkę Pani Diany Nowek.
Jest to książka która oferuje obszerne spektrum ciekawej i unikalnej wiedzy.
Daje 10 gwiazdek i czekam na kolejne książki autorstwa Pani Diany Nowek.

Pani Diana Nowek jest...

Dodaj cytat z książki Ekspresje mimiczne a powstawanie zmarszczek. Praktyczny przewodnik