Solista, czyli on, ona i jego żona

Okładka książki Solista, czyli on, ona i jego żona Piotr C. Patronat LC
Okładka książki Solista, czyli on, ona i jego żona
Piotr C. Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Novae Res
2021-11-10
2021-11-10
9788382195996

więcej Więcej

Rewelacyjnie się czyta, wciąga niczym porywisty nurt. Począwszy od tajemniczego prologu aż do samego zakończenia. Przesiąknięta zakazanym romansem, gorącym i powodującym dreszcze w czasie czytania. Dialogi zabawne pisane z humorem, co powoduje salwy śmiechu co rusz.

Wciągająca książka, rewelacyjne teksty, przeczytana w dwa dni. Książka przy której można się zrelaksować, ale potrafi też skutecznie podnieść ciśnienie. Polecam

Świetna lektura! Chciałam przeczytać od razu, ale zabrakło mi wieczoru! Wcześniej nie znałam książek Piotra C. teraz chce nadrobić wszystkie!

Świetnie się czyta, jak też bloga, dobra rozrywka, życiowa

To nie jest typowy romansik. Bo Wiktor nie jest typowy a może właśnie jest?! Podziwiam autora za pomysłowość i fajny oraz zabawny styl pisania - który mnie osobiście się spodobał jednak na pewno wielu osobom nie przypadnie do gustu. Po przeczytaniu Solisty z miła chęcią zasiadłam do obu części Pokolenia Ikea. Polecam

Świetna książka, idealna na długie wieczory. Mój mąż jest akurat na wyjeździe to umilałam sobie czas tym erotykiem. Potrafił rozgrzać atmosferę. Wini, główny bohater jest bardzo charakterystyczną postacią, która wywoływała we mnie skrajne emocje. Jednak to sprawiło, że tak bardzo wciągnęła mnie ta książka i czekam na kontynuację.

Wini, jest głównym bohaterem książki. Ma dobrą pracę, żonę, syna i jest ciągle niezaspokojony, co skutkuje ciągłymi zdradami. Jak długo będzie w stanie prowadzić podwójne życie? Czy jego romanse w końcu wyjdą na jaw? Tego zdradzać nie będę, przeczytajcie, a dowiecie się sami.

Zawsze zastanawiałam się jakim cudem niektórym udaję się prowadzić podwójne, potrójne życie. Można? można! Wystarczy kasa, więcej kasy, dobry prestiżowy zawód i sporo fantazji, szczególnie seksualnej. I jeszcze zdrowie i siły ha. Do tego trzeba być grzecznym chłopczykiem a grzeczni chłopcy kobietom nie odmawiają, prawda ;) Książka raczej obyczajowa z mocnym tematem...

O raczej płytkim facecie, co to żona go na końcu podsumowuje i chyba właściwie sam autor nie ma dla niego sympatii. Dużo o tym, co tam piją i kogo zaliczają. Inspiracją chyba są treści z serwisów plotkarskich.

Książka przypadła mi do gustu na tyle, że wystarczył weekend, abym zapoznała się z całą jej treścią. Wini, jest prawnikiem, więc mogłoby się wydawać, że to ułożony facet, ale jak się okazuje ma wiele za uszami.

• 2021
  • Legimi