Dinozaury. Podświetl i Odkryj

Okładka książki Dinozaury. Podświetl i Odkryj Lucy Cripps, Sara Hursts
Okładka książki Dinozaury. Podświetl i Odkryj
Lucy CrippsSara Hursts Wydawnictwo: Api Papi Seria: Podświetl i Odkryj interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
36 str. 36 min.
2021-06-10
2021-06-10
36 min.
Adam Rycki
dzieci dinozaury książka o dinozaurach dinozaury dla przedszkolaka

Książki, które można czytać z użyciem latarki to świetny pomysł i młodemu się to bardzo podoba. Seria Podświetl i odkryj to najlepsza tego rodzaju publikacja, z jaką do tej pory się zetknęliśmy. Elementy do podświetlenia są bardzo ciekawie połączone z treścią książki, nie są tylko wizualną atrakcją, ale uzupełniają tekst i pomagają go lepiej zapamiętać. Całkiem sporo tu wiedzy o prehistorycznych zwierzętach, przekazanej w sposób przystępny dla pięciolatka.

Nigdy w swoim życiu nie darzyłam zbytnim zainteresowaniem dinozaurów i czytanie książek o nich z młodym jest dla mnie strasznie nudne, ale w przypadku tej nawet się nie nudziłam :)

• Dla Hani
  • Dziecko
  • Książki
  • Lit. dziecięca
  • Chcę przeczytać (dla szkrabów)

Dodaj cytat z książki Dinozaury. Podświetl i Odkryj