Zrozumieć emocje

Okładka książki Zrozumieć emocje Jennifer M. Jenkins, Dacher Keltner, Keith Oatley
Okładka książki Zrozumieć emocje
Jennifer M. JenkinsDacher Keltner Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Studia z psychologii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Studia z psychologii
Understanding emotions
Wydawnictwo Naukowe PWN
2021-03-31
2003-01-01
Małgorzata Guzowska
emocje osądy moralne

Fajna ale tłumaczenie beznadziejne. Niektóre zdania nie mają poprawnej odmiany rzeczowników, niektóre niezrozumiałe

Chciałabym pokazać Wam dziś jeszcze prawdziwą perełkę/ cegiełkę wśród książek - podręczników z zakresu psychologii. ,,Zrozumieć emocje" od @pwnwydawnictwo to bardzo obszerne kompendium wiedzy o emocjach.

Książka podzielona jest na cztery części, w których poznajemy:
- poszczególne spojrzenia na emocje
- elementy emocji
- rolę emocji w życiu społecznym
- powiązania emocji z człowiekiem.

Temat emocji wydaje mi się być ostatnio jednym z najpopularniejszych tematów. Coraz więcej pojawia się książek związanych z emocjami zarówno dla dzieci jak i dorosłych czytelników. Warto jednak w tym temacie korzystać ze sprawdzonych źródeł. Ten podręcznik jest dziełem typowo naukowym, co nie zmienia faktu że czyta się go przyjemnie i lekko. Napisany jest prostym i zrozumiałym językiem.

Mając świadomość tego jak ważne w życiu każdego człowieka są emocje, jak kluczowe miejsce zajmują zarówno w naszym umyśle, jak i szeroko rozumianym spoęłczeństwie chciałabym Was bardzo serdecznie zachęcić do ich bliższego poznania.

Wydawca: @pwnwydawnictwo
Data premiery: 25.03.2021

#zrozumiećemocje #emocje #dacherkeltner #człowiek #życiespołeczne #naukihumanistyczne #terapia #cbt #terapiacbt #psychologia #pwn #wydawnictwopwn #terapiapoznawczobehawioralna #zaburzenia #emocje #rozwój #czytamksiazki #poradnik #nauki

Książka podzielona jest na cztery części, w których poznajemy:

• Psychologia
  • Studia
  • Poradnik
  • Do kupienia
  • Nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

Dodaj cytat z książki Zrozumieć emocje