Kup teraz - 10 ofert w cenie od 18.39 zł do 24.11 zł

Nasza Księgarnia
literatura polska
literatura dziecięca
literatura polska

Kilkunastostronicowa książka, która pozwoli Wam zacząć z dziećmi rozmowę na dziesiątki tematów związanych z rodziną? To możliwe.
Niecałe 120 słów, kilkanaście linijek tekstu i piękne obrazki. A dzięki tej książeczce możesz pokazać dziecku, że:
- rodzina to nie tylko mama, tata i dziecko/-i
- nie musi być "jakiś" (grzeczny, zawsze obok, cichy), żeby pasować
- można się...

2068

Rodzina to temat łatwy i zarazem trudny, bo niby intuicyjnie wiemy, co to takiego, ale kiedy zaczynamy się zastanawiać kto i kiedy ją tworzy to okazuje się, że poza rodzicami i dzieckiem mogą być różnorodne konfiguracje. Do tego nie zawsze biologiczni rodzice są rodziną. Czym więc jest rodzina? – to pytanie zadaje sobie wielu badaczy społeczeństw. Na potrzeby nauki powstały...

• Dla dzieci
  • Alonka już nie, ale dla młodszych

Dodaj cytat z książki Jesteśmy rodziną