Andrzej G. Kruszewicz Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Oikos popularnonaukowa
Oficyna Wydawnicza Oikos
Hipokryzja przyroda Kruszewicz polowanie
popularnonaukowa
Hipokryzja przyroda Kruszewicz polowanie

Mam strasznie mieszane uczucia wobec tej książki. Z jednej strony jest interesująca i przytaczane w niej sprawy mnie interesują, choć nie zawsze mam poglądy zbieżne do autora.
Z drugiej mam wrażenie, że w całej książce Zieje jakąś taka pogarda, szczególnie dla ludzi mieszkających w mieście i wegetarian. Autor sam chodzik do szkoły w mieście i mieszka w mieście ale w książce...

• Chcę w prezencie
  • Biologia, medycyna, psychologia, socjologia i okolice

Dodaj cytat z książki Histeria urbanogenes