Fryderyk Karzełek Wydawnictwo: Pascal poradniki
poradniki
poradnik lifestyle psychologiczne

Na półkach: , , , ,

Bardzo dobra lektura.
Nie tylko o problemach, ale też innych zagadnieniach. Autor zachęca do zdobywania wiedzy, żeby nasz mózg był długo sprawny. Przekonuje też do zarezerwowania czasu na myślenie o swoich celach.

Przyjemna pozycja dotycząca sposobów radzenia sobie z kryzysami życiowymi. Niemniej jednak, tematyka tytułowych problemów schodzi na dalszy plan, podczas gdy pan Fryderyk ujmuje tutaj swoją ideologię heksagonu szczęścia. Po zdefiniowaniu celu istnienia każdego człowieka tłumaczy o jakie obszary należy zadbać aby umożliwić jego osiągnięcie. Konkretnie wskazuje o jaki...

#479 - Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach - Fryderyk Karzełek - Wydawnictwo PASCAL
#39/52/2021

Książka ma 368 stron, swoją premierę miała dnia 28.10.2020 roku i jest to poradnik o tym, jak radzić sobie w trudnych czasach.

"Najlepszym lekarstwem, panaceum na wszelkie kryzysy jest zachowanie balansu w Heksagonie Szczęścia, w swoim życiu."

Książka...

Książka ma bardzo dobre przesłanie. Warto ją przeczytać. Jak już ktoś wspomniał na pierwszy rzut oka opisuje banały i prawdy teoretycznie każdemu znane, ale tak wiele osób o tym zapomina w codziennym życiu.

Do każdej pozycji nauczyłem się podchodzić z dystansem.
Mi osobiście trochę przeszkadzał styl pisania, który nazwałbym "coachowym" - taki "do it now !" "kto Ci uktadł...

Książkę uważam wręcz za fenomenalną - prosty przystępny język, który wciąga.
Cd. samej treści zawarte w niej są takie banały, ale jednak większość z nas o tych właśnie banałach zapomina przez co można się w pewnym momencie życia "zgubić".
Mi osobiście bardzo pomogła i z czystym sumieniem polecam każdemu w trudnej sytuacji.

• 2021
  • Legimi
  • Rozwój osobisty
  • Psychologia
  • Chcę kupić
  • Biznes

Fryderyk Karzełek Problemy są dobre, czyli jak odzyskać siłę w trudnych czasach Zobacz więcej