Dudy. Metamorfozy instrumentu w odrodzonej Polsce — od tradycji do folkloryzmu

Okładka książki Dudy. Metamorfozy instrumentu w odrodzonej Polsce — od tradycji do folkloryzmu
Zbigniew Jerzy Przerembski Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego Seria: Złota Seria Uniwersytetu Wrocławskiego muzyka
muzyka
Złota Seria Uniwersytetu Wrocławskiego
Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego
2020-01-01
2020-01-01
muzykologia dudy instrumenty ludowe
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wieś Radomska Piotr Dahlig, Jolanta Dragan, Tomasz Dzikowski, Małgorzata Fryza, Dawid Gonciarz, Małgorzata Imiołek, Damian Kasprzyk, Mirosław Kuklik, Maciej Kwaśkiewicz, Katarzyna Markiewicz, Grzegorz Miliszkiewicz, Elżbieta Millerowa, Antoni Pelczyk, Zbigniew Jerzy Przerembski, Agata Skrukwa, Zbigniew Skuza, Elżbieta Staniszewska, Artur Trapszyc
Ocena 0,0
Wieś Radomska Piotr Dahlig, Jolan...