Okładka książki BTS. Wszystko, co trzeba wiedzieć o królach K-popu. Zupełnie nieoficjalny przewodnik
Malcolm Mackenzie Wydawnictwo: Egmont Polska muzyka
muzyka
100% Idols: Unofficial BTS
Egmont Polska
2020-04-15
2020-04-15
Regina Mościcka
Korea Południowa kultura Korei muzyka popularna muzyka pop k-pop BTS Bangtan Boys Bangtan Sonyeondan Beyond the Scene Bulletproof Boy Scouts

więcej Więcej

Podtytuł tej książki bardziej adekwatny byłby w treści gdyby brzmiał Podstawowe, co trzeba wiedzieć o królach k-popu. Kolorowe wydanie przewodnika o utalentowanej siódemce z Korei to dosyć prosta forma. Nie znajdziemy tu głębszych myśli, a temat został ledwie liźnięty. Fenomen jakim jest BTS opisany w tej książce nie sięgnął nawet nizin ich sławy. Jest poprawnie,...

Na półkach: , , , , ,

Nigdy nie byłam ogromną fanką jakiegokolwiek zespołu/muzyka. Żeby nie było - lubię muzykę, ale nigdy nie byłam miłośniczką tylko jednego gatunku, tylko jednej muzyki. Raczej jak już wpadnę na dany klip, słucham go bez ustatku... i się po prostu nim nudzę. Ale mimo to lubię być na bieżąco. Uważam muzykę za część kultury, dlatego warto coś wiedzieć.

Jak już pewnie się...

Czego można się dowiedzieć o chłopakach z BTS? Właściwie wszystkiego. Kim są, skąd pochodzą, kiedy się urodzili, jakie szkoły pokończyli, czym kierują się w życiu. Oczywiście nie brakuje szczegółowych opisów ich piosenek, teledysków, strojów i sama nie wiem, czego jeszcze. Można się nawet dowiedzieć, że wszyscy lubią psy, a tylko jeden koty :P Albo że bilety na koncert na...

Pozycja dla osób, które zaczynają swoją przygodę z BTS. W książce jest sporo ciekawostek, opis członków zespołu i wiele innych informacji.

• Coś pięknego!!
  • 2021