Być (nie)zwykłym wychowawcą

2019-05-20
2019-05-20
9788380119086

więcej Więcej

Dawno nie miałam w ręku tak dobrych scenariuszy dla wychowawców (zazwyczaj odnajdywałam dość stare poradniki). Nieoceniona pomoc w przygotowywaniu lekcji wychowawczych z powiewem świeżości, którego brakowało na nie jednej półce w szkolnej bibliotece w dziale: "pomoce dla nauczyciela". Przydatne materiały urozmaicają lekcje, są ciekawe zarówno dla uczniów, jak i...

Śmierdzi tanim kołczem i reklamą prac "koleżanki", ale niektóre pomysły na lekcje są fajne.

Na półkach: , , , ,

Po raz pierwszy oprócz roli nauczyciela przypada mi też rola wychowawcy. Jakże jestem szczęśliwa, że na samym początku mej przygody trafiłam właśnie na książkę pani Anny.

Kompendium wiedzy, gotowe scenariusze, ale przede wszystkim język! Książkę czyta się bardzo szybko, a sama miałam wrażenie, że Autorka jest obok i opowiada mi o swoim warsztacie pracy.

Ta książka,...

• Mam w domu