Nie ma jak u mamy

Patronat LC
Magdalena Witkiewicz Wydawnictwo: Filia Cykl: Dobre myśli (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Filia
literatura polska odmiana losu poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa relacje rodzinne spotkanie uczucie współczesna kobieta
Dobre myśli (tom 4)
literatura obyczajowa, romans

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Wszędzie dobrze, ale u mamy najlepiej

6 Link do recenzji

Pełna ciepłych uczuć, życiowa i z humorem. Bardzo dobra literatura obyczajowa.

Ładnie napisane opowiadanie o szukaniu miłości i szczęśliwym zakończeniu. Dobrze napisane, szybko i przyjemnie się czyta.

Można powiedzieć że to "ciepła" powieść. Dużo w niej rodzinnej miłości i prawdziwego życia. Fajna lektura na smutne dni. Polecam

Zakochana w Milaczku i reszcie, z ciekawością sięgnęłam po bardzo długim czasie, po kolejne dzieje znanych mi bohaterów. Dotrwałam do połowy - poddaję się. Nie wiem ile jeszcze dojdzie postaci i nie wiem kto jest kim. Nic mi się tam nie klei, pogubiłam się i mam kompletny chaos w głowie. Zmęczyłam się czytaniem tej połowy -conajmniej jakbym jakiś górski szczyt zdobywała....

Czytałam w każdej wolnej chwili i ubawiłam się nie mniej niż przy każdej poprzedniej części. Polecam całą serię, bo warto. Takie prawdziwe, że aż byłam w szoku. Czasami miałam wrażenie jakby to moje życie było opisywane;););)

Fajna historia i tak jak w poprzedniej części tak i tutaj brakuje mi dalszych losów bohaterów. Ale bardzo ciekawa.

Dalsze losy Mileny zwanej Milaczkiem ,szybko i przyjemnie się czytało .

"Dobre myśli", 😻 czyli cykl 4 książek M. Witkiewicz:
- "Milaczek" (2008)
- "Panny roztropne" (2010)
- "Szczęście pachnące wanilią" (2014)
- "Nie ma jak u mamy" (2018)
Jeśli macie ochotę na lekką, nacechowaną ogromną ilością humoru literaturę bardzo miłosną, to propozycje te są w sam raz dla Was.
Autorka przedstawia wizerunki kilku kobiet w różnym wieku, którym...

Nie ma jak u mamy ... czwarta część z cyklu Dobrych Myśli. Poprzednich tomów nie czytałam, także jedną z głównych bohaterek tytułowego Milaczka poznałam jako już kobietę, matkę, żonę można rzec, że przechodzącą kryzys wieku średniego kobietę. Ale powiem Wam, wcale mi to nie przeszkadzało aby ją polubić czy też odnaleźć się w tej całej historii, także spokojnie można...

Zagubieni w Krainie Książek * zagubieniwkrainieksiazek.blogspot.com

Magdalena Witkiewicz, autorka powieści obyczajowych, które uwielbia miliony polek, w tym ja! W swoich książkach porusza istotne kwestie, lecz ubiera je w taki język, że stają się mniej tragiczne. Jej powieści czyta się lekko i z przyjemnością. Jedną z takich powieści jest książka „Nie ma jak u mamy”. Jest...

Dyskusje

• 2018