Lamy united

pozostałe
Teresa Bielecka
lamy united

2035

Piłka nożna to nie jest coś, co mnie fascynuje – to tak do zaznaczenia na początek. Z tego powodu, kiedy inni fascynują się rozgrywkami, śledzeniem awansów ja sobie spokojnie siedzę i czytam. Najczęściej z córką. Wśród lektur oczywiście nie zabraknie książek o piłce nożnej lub bohaterach, których życie toczy się wokół niej. Dziwne nie? W sensie dziwne to, że chce mi się...

• 2020
  • Dla dzieci
  • 2018
  • Dzieciowe czytanie
  • Wiktor 2020

Dodaj cytat z książki Lamy united