Szczęście all inclusive

Okładka książki Szczęście all inclusive Krystyna Mirek
Okładka książki Szczęście all inclusive
Krystyna Mirek Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Szczęście all inclusive (tom 1) Seria: Bestsellery na obcasach literatura obyczajowa, romans
Szczęście all inclusive (tom 1)
Bestsellery na obcasach
Edipresse
2018-06-14
2018-06-14

Zwykły, przeciętny, szary bohater. Z mnóstwem problemów, dzielnie ( albo i nie) mierzący się z trudami dnia codziennego. Taki jak ja i Ty. Co więc pociąga w tej książce? Że wakacyjna Grecja staje się bajkowa. Znikają wszystkie kłopoty, aż ma się ochotę w tej chwili spakować walizkę. Przyjemne było to czytanie, dające promyk nadziei na nadchodzące lato :)

Grecja. Piękne, ciepłe morze, skąpane w słońcu plaże i ludzie, którzy przyjechali tam w tak różnych celach. Beata traci pracę, nie ma wyboru musi zmienić wiele w swoim życiu. Jakub jedzie na urlop ze swoją narzeczoną, ale sam się gubi co jest jej decyzją a co jego, Agnieszka, która w Grecji pracuje od lat, ale boi się przed sobą przyznać czego tak naprawdę chce. Wiele ludzi, jeszcze więcej historii, luksusowy hotel w trakcie lata, dla każdego z gości te wakacje mogą się okazać przełomowe.

Książki autorki są lekkie jak piórko, nie obarczają nas stresem, nadpobudliwością czy podniesionym ciśnieniem. Dają spokój, wewnętrzny luz, który pozwala na złapanie dystansu i głęboki oddech. Jasne, to nie są historie, które odmienią wasze życie i wywrócą was do góry nogami, ale są to ciepłe opowieści, które napełnią was dobrą energią, powiewem świeżego powietrza i happy endami. A jak dodamy do tego słońce to mamy gotowy przepis na wakacyjną książkę.

Bardzo szybkie czytadlo, takie życiowe. Wszystko dzieje sie na greckiej wyspie , różnorakie perypetie okraszone łzami bohaterki. Fajna pozycja na wakacje.

Bardzo przyjemnie się ją czyta.
Można z niej również wyciągnąć jakieś życiowe wnioski 🙂 warta przeczytania.

Bardzo przyjemnie się ją czyta.
Można z niej również wyciągnąć jakieś życiowe wnioski 🙂 warta przeczytania.

Lekka, wakacyjna i wielowątkowa opowieść z Grecją w tle. Poleca się na urlop :)

Lekka, wakacyjna i wielowątkowa opowieść z Grecją w tle. Poleca się na urlop :)

Nigdy nie można przestać uwierzyć że zasługujemy na miłość. Polecam

Nigdy nie można przestać uwierzyć że zasługujemy na miłość. Polecam

Przeciętna. Lekka opowiastka, dobra na urlop. Ale jak dla mnie bez emocji, bez ciekawych wydarzeń. W tej książce się niewiele dzieje. Dla mnie lekko nudna....

1976

To jest fajna książka, na jesienne chwile. Autorka przenosi nas do Grecji, gdzie nasi bohaterowie doświadczają emocji, daleko wykraczających poza wyśniony urlop. Ale, trzeba zaznaczyć, to dość lekka książka, więc wiadomo, że jeżeli są problemy, to po to, by je szybko rozwiązać. Grecja zaś to punkt zwrotny w życiu bohaterów.
Czyta się szybko i miło.

Czyta się szybko i miło.

Sięgnęłam po tę książkę zachwycona dwoma innymi pozycjami autorki - cyklem o Idze i Wiktorze ("Większy kawałek nieba" i "Wszystkie kolory nieba") i nie żałuję. Poczułam się przeniesiona do słonecznej Grecji, wciągnięta w nurt perypetii głównych bohaterów... W trakcie lektury stawali się oni coraz bliźsi, coraz bardziej żywi... Bardzo dobrze (i szybko) się czytało, więc bez wahania sięgnęłam też po kolejny tom - "Francuską opowieść"

Książka idealna na wakacje., jeśli ktoś dodatkowo jeszcze lubi Grecję to pewnie będzie zachwycony opisami krajobrazów. W tle kilka wątków miłosnych o różnym natężeniu, uczuciowym, większość dobrze się kończy. Nie jest to jednak jedna z tych książek od których nie można się oderwać.

• Krystyna Mirek