Szczęście all inclusive

Okładka książki Szczęście all inclusive Krystyna Mirek Patronat LC
Okładka książki Szczęście all inclusive
Krystyna Mirek Wydawnictwo: Filia Cykl: Szczęście all inclusive (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Szczęście all inclusive (tom 1)
Filia
2014-06-18
2014-06-18
wyspa związek pragnienia hotel szczęście romans miłość

Oficjalne recenzje i

Pakiet szczęścia

5751 654 407

Bardzo przyjemna lektura, opisami Grecji przenosi czytelnika na wymarzone wakacje. Polecam

Niestety, obie części tej serii nie wciągają. Główna bohaterka jest nudna i bez wyrazu, jej nowy chłopak też.
W drugiej części jest idealny jej opis:
" Dziewczyna prozaiczna jak zaorana ziemia. Praktyczna do bólu, marudząca wciąż na temat nieistotnych drobiazgów."

W drugiej części jest idealny jej opis:

Wspaniała, ciepła, wakacyjna opowieść z urocza Grecją w tle. Książka, która pomimo wątków uczuciowych które pojawiają się w wielu książkach,to ta była dla mnie nieprzewidywalna. Autorka jest prawdziwą czarodziejką i kreatorką ludzkich emocji. W jednym momencie chciałabym przenieść się do tego malowniczego kraju.

Na półkach: , , , , , , ,

Masakra, bohaterka wiecznie nie zadowolona ze wszystkiego: z pracy, chłopaka i przydarzających się okazji. Dobrze że z pracy ja zwolnili, a chłopaka -pasożyta w koncu zostawiła. Dostała pracę, ale też wszystko źle, poznawała nowych ludzi i wieczne rozczarowanie nawet oświadczynami. Taki typ który męczy swoją obecnoscia, a ja zmęczyłam się książką pomimo, że tak liczyłam na relaks z Kretą w tle.

Dobra powieść na długie listopadowe wieczory. Przyjemnie ogrzać sie greckim słońcem.

Lekka książka, która przeniesie nas do ciepłego kraju... Ale nie na wakacje! Główna bohaterka wyjeżdża za pracą do jednego z hoteli w Grecji. Właściwie to ucieka od toksycznego związku, aby nabrać też trochę dystansu do niego, jak i do pracy i życia. Czy spodoba jej się w nowym miejscu? Musicie przekonać się sami! ☺️

Co tu dużo pisać. Jak dla mnie zwykła opowieść, bez polotu.
Główna bohaterka trochę za mało opisana, tylko analizuje i narzeka. Nie wiem kiedy to się stało, że nawiązała relację z innym bohaterem, skoro nie było żadnych opisów spotkań.
Czy można wszystko wyjaśnić czytelnikowi dosłownie na kilku stronach i dodać całkowicie banalne zakończenie? można...

Co tu dużo pisać. Jak dla mnie zwykła opowieść, bez polotu.

Podobała mi się, bo poruszyła m.in. temat tego, jak łatwo jest kogoś (błędnie) ocenić.

Powieść na wakacje. Lekka, wciągająca i z morałem :-) Polecam nawet tym, którzy nie przepadają za Grecją.