Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 43.89 zł

Szczęście all inclusive

Patronat LC
Krystyna Mirek Wydawnictwo: Filia Cykl: Szczęście all inclusive (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Filia
wyspa związek pragnienia hotel szczęście romans miłość
Szczęście all inclusive (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
wyspa związek pragnienia hotel szczęście romans miłość

Oficjalne recenzje i

Pakiet szczęścia

Link do recenzji

Podobała mi się, bo poruszyła m.in. temat tego, jak łatwo jest kogoś (błędnie) ocenić.

Powieść na wakacje. Lekka, wciągająca i z morałem :-) Polecam nawet tym, którzy nie przepadają za Grecją.

No cóż, nawet gdybym bardzo chciała, to ponownie się nie zawiodłam. Przeczytane jednym tchem z ogromną przyjemnością...
Czas na II tom!

Świetna książka.
Kiedy najlepiej rozwiązać swoje problemy jak nie na wakacjach?
Cudowna Grecja sprzyja przemyśleniom i odpoczynkowi. Jest to idealne miejsce na życiowe zmiany i odkrycie na czym polegają nasze problemy.
Każdy z bohaterów zmaga się z innymi trudnościami. Rodzice nie radzą sobie ze swoim dzieckiem, które stale sprawia im problemy i wstydzą się jego...

W życiu nie zawsze układa się tak, jakby się chciało. Nieuczciwy pracodawca zamiast obiecanej premii i umowy o pracę, daje wilczy bilet. Wtedy wszelkie marzenia biorą w łeb. W dodatku ukochany chłopak wisi na swej kobiecie niczym dorodna pijawka.
Krystyna Mirek w swej powieści pokazuje, że należy podejmować odważne decyzje i walczyć o szczęście.
Na pięknej greckiej wyspie...

"Szczęście all inclusive" to książka na wakacje, które spędzimy w tym roku na pewno inaczej niż dotychczas. Póki co chciałam poczuć się wakacyjnie i tak też było.
Beata jest geodetą, jednak od czasu ukończenia studiów nie może znaleźć pracy w swoim zawodzie. Gdy spodziewa się od dotychczasowego pracodawcy premii, podwyżki oraz umowy na czas nieokreślony spotyka ją zawód....

Jeśli szukasz mocnych wrażeń, ogromu emocji, fali wzruszeń, to już na wstępie muszę Cię rozczarować, w tej książce tego nie znajdziesz.
Jednakże jest to lektura dobra do relaksu, wyciszenia się. Taka do poczytania.
Opowieść ta przekazuje czytelnikowi, jak wielką moc mają życzliwi ludzie oraz jak ciężko jest na rynku pracy wybić się po studiach, z wielkimi ambicjami....

bardzo podobała mi się ta książka.
pozytywna, ciepła, aż zachciało mi się przeżyć też taką przygodę :)
Beata ma ciężko w życiu. Po studiach geodezyjnych musi parać się różnymi pracami, z których często jest zwalniana po okresie próbnym. Ma przystojnego chłopaka, którego musi utrzymywać, bo ten ciągle ma nadzieję że zaistnieje w dziennikarstwie. Jej matka, pracująca w...

Oprócz trylogii o Cantedorfach pamiętam jeszcze te książkę i jej drugą część. Reszta się rozmyła.
Tutaj Grecja, morze i facet, w związku bez miłości, tkwi bo sie chyba przyzwyczaił., więc to może dlatego pamietam o czym jest ;)

• 2019
  • 2014