Sześć lat później

Okładka książki Sześć lat później Harlan Coben
Okładka książki Sześć lat później
Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Zbigniew A. Królicki

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Z góry muszę się przyznać że moja opinia o powieści "Sześć lat później" Harlana Cobena jest nieobiektywna gdyż to pierwszy dobry kryminał jaki przeczytałem, a tym samym pierwsza książka tego autora, więc wiecie, jest pewien sentyment.
Ale po kolei, o czym zatem jest "Sześć lat później".
Jake Fisher i Natelie tworzą szczęśliwą parę do czasu gdy pewnego dnia Natalie informuje Jake'a że bierze ślub z Doddem Sandersonem, a porzuconemu partnerowi każe obiecać iż będzie trzymać się od nich z dala. Obiecaj mi !
Jacke dotrzymuje obietnicy, zostaje wykładowcą na Uniwersytecie Lanforda, jednak jego tęsknota sprawia iż nie jest w stanie wejść w relacje z innymi kobietami, zatem gdy sześć lat później widzi nekrolog Todda Sandersona postanawia złamać obietnicę i odnaleźć Natalie. Od tego momentu wraz z naszym bohaterem zaczynamy grę w której stawką staje się nie tylko jego życie.
Historia mistrza kryminałów wciąga czytelnika w brutalny przestępczy świat pełen tajemnic których lepiej czasem nie odkrywać, a samego Jacke'a wprowadza na drogę z której nie ma już powrotu.
Jest to mocny solidny kryminał z zaskakującymi zwrotami akcji, umieszczonymi jednak z dużym wyczuciem.
Drugi raz czytam tą książkę i drugi raz jestem zachwycony kunsztem Harlana Cobena.

Ale po kolei, o czym zatem jest "Sześć lat później".

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo fajna książka, sporo się dzieje, chociaż były momenty, w których trochę się nudziłam. Mimo to uważam, że jest to jedna z lepszych książek tego gatunku i zdecydowanie warto ją przeczytać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

O tej książce nie mogę powiedzieć nic innego, niż to, że wzruszyła mnie do łez, po tym gdy z milion razy sprawiła, że na moment przestałam ufać swojemu własnemu umysłowi.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Taka właśnie przeciętna książka, bez szału raczej. Fabuła jakaś tak naciągana, chociaż pomysłowa.

Z braku laku można przeczytać

Z braku laku można przeczytać

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie potrafię dokończyć. Nie po drodze mi ostatnio z Cobenem. Przydługie opisy, akcja nudnawa.. no nie dam rady.. odpadłam po 122 stronach (z 303)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Czytałam już kilka lat temu, ale naprawdę ciekawa książka. Momentami myślałam, że główny bohater choruje na schizofrenie albo jakieś inne halucynacje.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Chwilami męcząca z momentami bardzo irytującym bohaterem głównym. Zakończenie ciekawe i niespodziewane

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dokończenie tej książki było dość męczące już w połowie, ale szkoda było mi jej nie dokończyć. Zakończenie było dość ciekawe. Sama powieść była dla mnie z lekka monotonna, a monologi wręcz męczące.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Początek i w zasadzie pierwsza połowa mnie trochę denerwowała i czułem się zawiedziony.
Jednak żal było nie skończyć i to była dobra decyzja, ponieważ na późniejszym etapie akcja już wskoczyła na poziom Cobena😊

W końcu trafiłam na Cobena, który wciąga od pierwszej strony

W końcu trafiłam na Cobena, który wciąga od pierwszej strony