Na gorącym uczynku

Harlan Coben Wydawnictwo: Albatros Seria: W labiryncie kłamstw kryminał, sensacja, thriller
Caught
2018-03-13
2010-03-23
Zbigniew A. Królicki
Albatros
harlan coben w labiryncie kłamstw
Caught
kryminał, sensacja, thriller
2018-03-13
Zbigniew A. Królicki
W labiryncie kłamstw
harlan coben w labiryncie kłamstw

Jak łatwo rzucić na kogoś oskarżenie, a jak trudno udowodnić, że się nie jest przysłowiowym wielbłądem albo inaczej, że tylko winni się tłumaczą. Zastanawialiście się kiedyś nad tymi sprawami? Puszczenie plotki lub publiczne napisanie kłamstwa czy oszczerstwa idzie w świat i mimo przeprosin czy udowodnienia niewinności nie ma to później większego znaczenia, bo każdy pamięta...

Jeżeli jeszcze jej nie czytaliście, to bardzo polecam.

Zawsze ksiazki Harlana sa od pocztku wciagajace, intrygujace i az nie chcesz skonczyc czytac. Od samego poczatku nie moglam jakos sie poddac tej lekturze sama nie wiem dlaczego. Brakowalo tego oh. Ale historia ciekawa, zaskakujace w efekcie koncowym i jednak zdanie swoje powstrzymuje ze Harlan nie zawodzi.
Polecam

Cobena można brać w ciemno XD. Dzieje się szybko dużo i ciekawie. I znowu nie zgadłem kto stoi za zbrodnią :D chociaż to bardzo dobrze. Mimo pozornie ława sprawa staje się bardziej skomplikowana niż nam możę się wydawać :)

Mocna historia i jeszcze lepszy finał. Uwielbiam crossovery z postaciami takimi jak Win. Nie mam jej nic do zarzucenia. Dużo akcji, ciekawi bohaterowie, wciągająca zagadka. Pan Coben nie zawiódł kolejny raz. Idealny lekki thriller.

Książki Cobena zawsze trzymają poziom. Miałabym wielki kłopot żeby wskazać najlepszą czy najgorszą jego powieść. Sięgając po jego książki wiadomo czego się można spodziewać. Podobało mi się, że w tekście znalazło się miejsce dla kilku postaci znanych z innych powieści autora, nawet jeżeli wspomina się tylko ich nazwisko lub rysopis. Motyw przewodni, wspólny dla kilku...

2026

Był kiedyś taki odcinek 'Trudnych spraw' (tak, dokładnie o ten program mi chodzi), w którym ukradziono ludziom dywan. Nic innego z domu nie zginęło tylko dywan. Matka szalała, wyrzucała z kuchennych szafek kaszę, bo pewnie jakiś hultaj wstrzyknął coś do jedzenia... i wszyscy zachodzili w głowę co stało się z dywanem. W dalszej części historii mogliśmy dowiedzieć się, że...

Fajnie pokazuje jak łatwo wierzymy w internetowe opnie, jak łatwo jest nas "zmanipulować" i kogoś oczernić, a nawet zniszczyć mu życie przy pomocy anonimowych komentarzy.

Można przeczytać w Waszych opiniach, że książce brakuje tego czegoś, czego nie umiecie nawet określić. Mi się akurat w prozie Cobena to podoba. To, że w jego książkach nie ma niepotrzebnej przemocy, nie...

Brak mi słów, żeby opisać to co czuję po przeczytaniu tej książki. Żyjemy w czasach w których hejt i jego skutki to codzienność. A my coraz bardziej do tego hejtu przywykamy i zupełnie nie zwracamy na to uwagi dopóki sami nie staniemy się "ofiarami".
Zaskakujące zakończenie, szybka akcja, genialne nawiązania do innych książek Cobena. Polecam

Na półkach: , , , ,

Fabuła według mnie bardzo ciekawa, wyjaśnienia logiczne, intryga jedna na drugiej. Polecam.

Dyskusje

7 065