Na gorącym uczynku

Albatros
Caught
kryminał, sensacja, thriller
Zbigniew A. Królicki

Świetny thriller z dużą dawką akcji i napięcia, dostarczył mi wiele emocji. Mamy tu kilka zwrotów akcji, oraz ciekawe zaskakujące zakończenie, którego nie sposób przewidzieć.

Ta książka była taka strasznie "amerykańska". Dziennikarka bardziej papieska od papieża, jedyna prawa i sprawiedliwa... No takie plastikowe to wszystko. Raczej nie zachęciłam się do prozy Cobena.

chyba już mi się przejadł ten autor. Bardzo wtórne. (3/10⭐)

Jak łatwo rzucić na kogoś oskarżenie, a jak trudno udowodnić, że się nie jest przysłowiowym wielbłądem albo inaczej, że tylko winni się tłumaczą. Zastanawialiście się kiedyś nad tymi sprawami? Puszczenie plotki lub publiczne napisanie kłamstwa czy oszczerstwa idzie w świat i mimo przeprosin czy udowodnienia niewinności nie ma to później większego znaczenia, bo każdy pamięta...

Niesamowita!

Jeżeli jeszcze jej nie czytaliście, to bardzo polecam.

Zawsze ksiazki Harlana sa od pocztku wciagajace, intrygujace i az nie chcesz skonczyc czytac. Od samego poczatku nie moglam jakos sie poddac tej lekturze sama nie wiem dlaczego. Brakowalo tego oh. Ale historia ciekawa, zaskakujace w efekcie koncowym i jednak zdanie swoje powstrzymuje ze Harlan nie zawodzi.
Polecam

Cobena można brać w ciemno XD. Dzieje się szybko dużo i ciekawie. I znowu nie zgadłem kto stoi za zbrodnią :D chociaż to bardzo dobrze. Mimo pozornie ława sprawa staje się bardziej skomplikowana niż nam możę się wydawać :)

Mocna historia i jeszcze lepszy finał. Uwielbiam crossovery z postaciami takimi jak Win. Nie mam jej nic do zarzucenia. Dużo akcji, ciekawi bohaterowie, wciągająca zagadka. Pan Coben nie zawiódł kolejny raz. Idealny lekki thriller.

Książki Cobena zawsze trzymają poziom. Miałabym wielki kłopot żeby wskazać najlepszą czy najgorszą jego powieść. Sięgając po jego książki wiadomo czego się można spodziewać. Podobało mi się, że w tekście znalazło się miejsce dla kilku postaci znanych z innych powieści autora, nawet jeżeli wspomina się tylko ich nazwisko lub rysopis. Motyw przewodni, wspólny dla kilku...

Dyskusje

7 105