Historia Cesarstwa Rzymskiego. Od Augusta do Konstantyna.

Karl Christ Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk historia
Geschichte der römischen Kaiserzeit Von Augustus bis zu Konstantin
Wydawnictwo Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk
Starożytny Rzym Cestarstwo starożytność historia
Geschichte der römischen Kaiserzeit Von Augustus bis zu Konstantin
historia
Starożytny Rzym Cestarstwo starożytność historia

Na półkach: , , , ,

Całkowicie się zgodzę z moim przedmówcą. Ogromu opracowania nie czuć ponieważ czyta się go bardzo dobrze

Olbrzymia monografia, generalnie bez słabych punktów. Niewątpliwie dzieło życia autora podparte olbrzymią bibliografią. Jedynym minusem jak dla mnie to zbyt wiele uwagi poświęcone chrześcijaństwu, ale to moje subiektywne odczucie więc proszę się nim nie sugerować. Warto przeczytać każdemu miłośnikowi Imperium Romanum.

• Historia i kultura
  • Nie posiadam
  • Książki w 2020
  • Czy kupić ?
  • Do kupienia na ten miesiąc
  • Na Studia
więcej mniej