Gramatyka na bardzo dobry

Okładka książki Gramatyka na bardzo dobry
Krzysztof Gierymski Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Gram językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Agencja Wydawnicza Gram
2016-01-01
1996-01-01
językoznawstwo lingwistyka nauka o języku gramatyka gramatyka języka polskiego język język polski

Okładka książki Terminy literackie na bardzo dobry Barbara Gierymska, Krzysztof Gierymski
Ocena 0,0
Terminy litera... Barbara Gierymska, ...

Była bardzo pomocna w podstawówce.

Była bardzo pomocna w podstawówce.

Ta książka bardzo mi pomogła i wciąż pomaga. Gorąco polecam tym którzy w podręcznikach nic nie mogą znaleźć ;-D!

Dodaj cytat z książki Gramatyka na bardzo dobry