Nigdy nie zapomnę

Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Sezon na miłość literatura obyczajowa, romans
True Colors
2016-11-03
Magdalena Jędrzejak
Sezon na miłość
literatura dla kobiet miłość romans uczucie namiętność intryga zemsta

Na początku wciąga jednak z biegiem czasu bohaterka zaczyna być coraz bardziej irytująca .Pod koniec po prostu ją przewertowałam bo nie mogłam już znieść infnatylnej treści.

Bardzo fajna książka. W sam raz na letnie po południe. Polecam

Na początku fajnie się czytało, ale pod koniec ta historia zrobiła się strasznie przesłodzona. A głównemu bohaterowi powieści tylko jedno w głowie... to mało romantyczne, a momentami było wręcz irytujące.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zdecydowanie książka na dobry wieczór ☺
Czyta się szybko i przyjemnie i da się wyczuć nastrój bohaterów. Także polecam !

moja kochana książka, nie raz ją przeczytałam :)

Kip Tennison jest wdową po znanym przedsiębiorcy. Teraz to ona kieruje jego firmą. W interesach jest zimna i bezwzględna. Prywatnie to ciepła, wrażliwa dziewczyna i wspaniała matka.
Pani Tennison ma jednak tajemnicę z przeszłości. Została źle potraktowana przez matkę byłego chłopaka. Teraz przyszedł...

Jedna ze słabszych powieści pani Pakmer jakie przeczytałam.
Za dużo rozmów na ten sam temat, za dużo rozterek i wspomnień o tym co było.
Motyw zemsty też skierowany nie do tej osoby co trzeba, bo to raczej zawiniła nadopiekuńcza "mamuśka" bohatera , chociaż on sam tez nie był bez winy.
Raczej nudna ta powieść, przegadana o niczym konkretnym, przewidywalna co do zakończenia....

„Nigdy nie zapomnę” Diany Palmer to jedna ze słabszych książek, jakie miałam okazję czytać. Pożyczyłam ją z biblioteczki w ośrodku wczasowym i umęczyłam się niesłychanie. Tak to jest, gdy walizka niewielka i nie ma jak upchnąć większej ilości książek.
Ilość absurdów w tej powieści mnie osłabiła. Główni bohaterzy byli tak dziecinni i niekonsekwentni w swoich czynach i...

Bardzo niespójna, bohaterzy sami nie wiedzą o co ich chodzi w życiu. Bardzo mnie rozczarowała ta autorka

Diana Palmer jest lekiem na całe zło. Jej książki są dobre na deszczowe i pochmurne dni, ale i z przyjemnością czyta się je podczas wiosennego dzionka, czy choćby w upalnym lecie...a także podczas choroby leżąc w łóżku lub przerywnik pomiędzy trudniejszą w odbiorze literaturą.
Autorka ma specyficzny styl, do tego pisze według pewnego schematu, ale absolutnie nie przeszkadza...

• Diana Palmer
  • Romans
  • Harlequin
  • 2013
  • Palmer Diana

Dodaj cytat z książki Nigdy nie zapomnę