Nela na kole podbiegunowym

Nela Wydawnictwo: National Geographic Cykl: Nela mała reporterka (tom 6.1) Seria: Podróże Neli literatura podróżnicza
National Geographic
podróże koło podbiegunowe
Nela mała reporterka (tom 6.1)
literatura podróżnicza
Podróże Neli
podróże koło podbiegunowe

Świetna książka dla dzieci. Interesująca i można się z niej dowiedzieć wieku ciekawostek. Polecam

Bardzo słaba. Moja córka była zawieziona treścią i formą. Znaleźliśmy sporo błędów.

Dla mojej pięciolatki super👍Ja też dowiedziałam się paru rzeczy 🙂 Według mnie warto pożyczyć ją w bibliotece, bo wystarczy raz ja przeczytać. Polecamy.

Nela jest dziecięcym odpowiednikiem Martyny Wojciechowskiej. Dzieciaki ją podziwiają i uwielbiają. Książki są barwne, zawierają wiele informacji i ciekawostek. Do tego zdjęcia, które są naprawdę przyjemne dla oka. Myślę, że w tej książce nie tylko dzieci, ale i dorośli znajdą interesujące informacje. Książka jest hitem zarówno dla chłopców jak i dziewczynek i to aż do wieku...

Polecam tą książkę, jest bardzo fajna 🙂. Z tej książki📘 dowiedziałem się bardzo
ciekawych rzeczy o kole podbiegunowym🗻.Np dlaczego Grenlandia jest nazywana zielonym lądem🛤 i inne rzeczy.

Wspaniała dla mojego 5 letniego syna.

Tym razem Nela zabiera nas na wyprawę na Koło Podbiegunowe. Dzięki niej poznajemy bliżej zwierzęta, które żyją w Finladii, Grenlandii i Islandii. Najbardziej podobał nam się rozdział o wielorybach i górach lodowych. Piękne zdjęcia, fajne wydanie sparawia, że książkę się czyta i ogląda z wielką przyjemnością.

Nie wiem co jest w tych książkach takiego, że dzieciaki je uwielbiają?

Słabe i z licznymi błędami merytorycznymi.

• 2018
  • 2019
  • Dla dzieci
  • 2017
  • 2017
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Nela na kole podbiegunowym