Finding North

Carmen Jenner Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
LGBT dramat miłość +18
literatura obyczajowa, romans
angielski
LGBT dramat miłość +18

Love is love <serce>

Co tutaj się wydarzyło??? Kocham tą historię. Wszystko co mi potrzeba do szczęścia było.Emocje,uczucia, pasja...Will... najlepszy!Kocham za odwagę, sarkazm, mądrość.. North...uwielbiam za walkę, fakt po wielu latach, ale mimo wszystko. Czytałam każde zdanie ze ściśniętym sercem i gardłem. Więcej takich powieści proszę.

Na półkach: , , , ,

Mistrzostwo absolutne. Świetnie pokazana historia dwójki przyjaciół i świata ich otaczającego. Tego w jaki sposób muszą się zmagać z ludźmi, którzy nie akceptują tego kim są. Jak muszą walczyć, jak cierpią z tego powodu. Homofobiczny świat jest okrutny i nie znoszę takich ludzi. POLECAM !!!!!!!

Will od zawsze przyjaźnił się z Northem. I już jako dwunastolatek wiedział, że jest gejem i czuje do niego coś więcej, a ten coś podejrzewał, ale nigdy o tym nie rozmawiali. Kiedy mają po osiemnaście lat, coś się między nimi wydarza, ale równie szybko się kończy; North go odpycha, a Will kończy ze złamanym sercem.
Teraz, długie dwanaście lat później, Will prowadzi bar, w...

Dyskusje

• 2017