Mój kot. Wszystko, co musisz wiedzieć o kotach

Okładka książki Mój kot. Wszystko, co musisz wiedzieć o kotach
praca zbiorowa Wydawnictwo: Arti flora i fauna
flora i fauna
Arti

Koty były czczone i wielbione już wiele tysięcy lat temu.
Szczególne uznanie zyskały w Egipcie, gdzie traktowano je na równi z bóstwami. Kto dopuścił do śmierci kota, nawet przypadkowej, skazany został na śmierć.
Dzisiejsze koty to nasze pupile i towarzysze życia.
Są doskonałymi partnerami, a także "czyścicielami" domostw z gryzoni.
Poradnik "Mój kot" opisuje początki istnienia kotów, poprzez pielęgnację, choroby po opis co ważniejszych ras.
Dodatkowo piękne ilustracje z nimi pobudzają apetyt do przeczytania tej pozycji.
Polecam wszystkim miłośnikom (i nie tylko) kotów.

Koty były czczone i wielbione już wiele tysięcy lat temu.
Dzisiejsze koty to nasze pupile i towarzysze życia.
Są doskonałymi partnerami, a także "czyścicielami" domostw z gryzoni.
Poradnik "Mój kot" opisuje początki...

Dodaj cytat z książki Mój kot. Wszystko, co musisz wiedzieć o kotach