Encyklopedia. Ptaki ozdobne

Dragon
ptaki egzotyczne papuga astryldy amadyna
flora i fauna
ptaki egzotyczne papuga astryldy amadyna

Dużo pięknych zdjęć i podstawowe informacje o ptakach i hodowli.

Na półkach: , , , , ,

Książka H.Ziętka jest właściwie niewielkim leksykonem ptaków wystepujących w naszych hodowlach z rodzin papug, astryldów, oraz wróblowych (oraz po trzy gatunki małych kuraków i pięć gołębi)- w książce opisanych jest m/w 60 gatunków ptaków.
Porad tzw. ogólnych jest niewiele- jak Autor pisze, tego typu informacje "można znaleźć w specjalistycznej literaturze lub na...

• Fauna- świat zwierząt 🐼 🐦🐺
  • 2016