Sztuka rysowania

kurs rysowania rysunek
hobby
Sztuka rysowania
kurs rysowania rysunek

Książka jest bardzo dobra, przykłady są ładne. Informacje zawarte w niej są bardziej ogólne, ale wystarczą do nauczenia się podstaw rysunku, rysowania z natury :)

Dzięki tej książce nauczyłam się wreszcie : rysowania podstawowych rzeczy, rysowania portretu człowieka i konia, rysowania pejzaży i rysowania ludzi w ruchu :) Oprócz tego dzięki niej zdobyłam kilka szóstek z plastyki ;). Polecam wszystkim początkującym i nie tylko!

Dobra książka dla osoób takich jak ja-które chcą nauczyć się rysować ale,wszystkie książki o rysowaniu są jakieś nudne i trudne.

Książka okazała się bardzo interesująca, pomocna i wciągająca. Znajduje się w niej mnóstwo praktycznych porad dla osób, które dopiero uczą się profesjonalnego rysunku lub zwyczajnie pragną dalej szlifować swój warsztat. Na początku autor instruuje jak przygotować odpowiednio miejsce naszej pracy i w jakie zaopatrzyć się przybory. Podpowiada jak uprościć sobie pracę i jak...

Rewelacyjna książka dla osób, które chcą poznać tajniki rysunku. Polecam ☺

• Chcę w prezencie
  • Chcę kupić
  • Poradnik
  • 2 - Posiadam
  • 5 - Przeczytane kilka razy
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sztuka rysowania