Spalanie

Biuro Literackie
2015-08-10
2015-08-10
36 min.

jak tylko pojawił się kurier, jak na skrzydłach - kawa, łóżko, Kwiatkowski.

i dupa. trzy wiersze zasługujące na uwagę. jeden z tych trzech może z tobą zostaje, jak dobrze pójdzie.

mam wrażenie, że pan Pawluczuk tutaj dał od siebie więcej, projektując okładkę. bo estetycznie rozpieszcza, jest wysublimowaną formą do treści - której w środku niestety, brak.

Bardzo dobry tomik. Kilka wierszy mnie zatrzymało,
wręcz powaliło. Krótka forma, która nie wyklucza
wielkiej treści.

• Poezja