Bogowie Osiedla: Heft #2

Maciej Sojka Wydawnictwo: Wyimek Cykl: Heft (tom 2) biografia, autobiografia, pamiętnik
Wyimek
bogowie osiedla maciej sojka solei heft silesia śląsk
Heft (tom 2)
biografia, autobiografia, pamiętnik
bogowie osiedla maciej sojka solei heft silesia śląsk

Jak to mówią... czarny humor jest jak noga, nie każdy ją ma. Bogowie Osiedla- Heft #2 to kwintesencja czarnego humoru. Zbiór opowiadań, który czyta się bardzo przyjemnie i przede wszystkim z uśmiechem na ustach, naszpikowany jest spotęgowaną ironią i sarkazmem, mistrzowskim opisem bohaterów, miejsc i ukrytą symboliką. Wciąga tak, że ciężko oderwać się od lektury.

Dodaj cytat z książki Bogowie Osiedla: Heft #2