National Geographic 07/2015 (190)

Okładka książki National Geographic 07/2015 (190)
Redakcja magazynu National Geographic Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Seria: National Geographic Polska czasopisma
czasopisma
National Geographic Polska
Burda Publishing Polska
2015-07-01
2015-07-01
National Geographic

Na półkach: , , , ,

Japonia posiada bardzo ciekawą kulturę. Za wieloma jej elementami wręcz przepadam. Architektura, ogrody, sztuka. Jednak Japonia nie stoi w miejscu. Technika i związany z tym nowym styl życia wpływa na dalszy rozwój kultury. Tworzy nowe zjawiska społeczne.
"Miłość po japońsku" pokazuje do czego może doprowadzić brak czasu i nie tylko. Kiedy życie w realu przerasta swym skomlikowaniem relacji międzyludzkich. Co może zrobić mężczyzna kiedy nie chce mu się zabiegać o względy realnej kobiety bo to zbyt skomplikowane? Współczesna technika przychodzi mu z pomocą. Może sobie kupić kobietę z tworzywa sztucznego "wiernie odwzorowaną" :). Może też pobrać na smartfony jej wirtualną wersję. Taki mężczyzna nie musi się martwić, że "kobieta" z którą będzie miał doczynienia ma za dużo wymagań. Obsługa takiej "kobiety" jest na pewno mniej skomplikowana (chyba że ma dużo opcji i rozbudowana jest instrukcja obsługi).
Lektura skłania do refleksji.

Dodaj cytat z książki National Geographic 07/2015 (190)