Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Kamil AntonówKrzysztof Baran Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wolters Kluwer Polska
prawo pracy
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
prawo pracy

Okładka książki System prawa pracy. Tom 7. Zatrudnienie niepracownicze Andrzej Marian Świątkowski, Jacek Męcina, Kamil Antonów, Jerzy Oniszczuk, Tadeusz Kuczyński, Krzysztof Walczak, Andrzej Patulski, Alina Wypych-Żywicka, Zdzisław Kubot, Zbigniew Góral, Tomasz Duraj, Krzysztof Wojciech Baran, Anna Kosut, Mirosław Włodarczyk, Teresa Wyka, Eliza Mazurczak-Jasińska, Michał Skąpski
0,0
System prawa p... Andrzej Marian Świą...
Okładka książki Ustawa o emeryturach i rentach z FUS Kamil Antonów, Marcin Bartnicki
0,0
Ustawa o emery... Kamil Antonów, Marc...

Podręcznik nie jest zły, może chwilami troszkę przegadany. Wyjaśnia wszystko, co najważniejsze, a przecież o to chodzi. Studentom mogę polecić, nie przerażajcie się jego objętością.

Całkiem niezły podręcznik dla studentów prawa (aplikantom też polecam) i kierunków pokrewnych. O ile ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych momentami nie da się czytać, to ten podręcznik daje radę.

• Prawo
  • Literatura polska
  • Rok 2017
  • Studia
  • Mam to!

Dodaj cytat z książki Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych