Pies czyli kot

Polityka
Stanisław Tym felietony satyra Polityka
satyra
Stanisław Tym felietony satyra Polityka

Okładka książki Sztuka życia 1(3)/2012 Paweł Dunin-Wąsowicz, Karolina Gruszka, Filip Jaślar, Zbigniew Mikołejko, Daniel Passent, Kinga Preis, Redakcja tygodnika Polityka, Éric-Emmanuel Schmitt, Justyna Sobolewska, Stanisław Tym
0,0
Sztuka życia 1... Paweł Dunin-Wąsowic...
Okładka książki Polityka, nr 49 Edwin Bendyk, Sylwia Chutnik, Andrzej Czeczot, Agnieszka Krzemińska, Adam Krzemiński, Andrzej Mleczko, Daniel Passent, Stanisław Podemski, Redakcja tygodnika Polityka, Piotr Sarzyński, Ludwik Stomma, Adam Szostkiewicz, Stanisław Tym, Ewa Winnicka
8,0
Polityka, nr 49 Edwin Bendyk, Sylwi...