Czym jest Opus Dei

Dominique le Tourneau Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX religia
Instytut Wydawniczy PAX
religia
2004-01-01

Dobrze jest przeczytać tę książkę, by poznać Opus Dei takie, jakie jest w rzeczywistości. Polecam zwłaszcza wszystkim, którzy gdy tylko słyszą samą nazwę: "Opus Dei", już mają przed oczyma sceny biczowania się do krwi, paski z kolcami zakładane na udo czy tajemnicze bogactwa prałatury. Wizje takie, jakie sprzedał ludziom Dan Brown w "Kodzie Leonarda da Vinci", a które...

• Religia
więcej mniej