Daleka jest droga do szczęścia

Okładka książki Daleka jest droga do szczęścia
Jadwiga Courths-Mahler Wydawnictwo: Edipresse Seria: Biblioteka Romansu literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Wawrzyniec Sawicki
romnas dawny mahler

więcej Więcej

Na półkach: , , , , , , , ,

Po wielu cierpieniach i wyrzeczeniach odnalezli szczęście. Miłość i happy end nie trzeba więcej.

Na półkach: , , , , ,

Lekka książka na weekend. Jedno co bym zmieniła w niej to zakończenie, które mnie jednak rozczarowało. Zdecydowanie nie było słodkie.
Książek J. C-M. nie powinni jednak czytać i recenzować mężczyźni. To literatura zdecydowanie nie dla nich.

Łatwe i przyjemne. Szybko się czyta.

Po tę książkę sięgnęłam jak po swego rodzaju ciekawostkę. O autorce przeczytałam kiedyś, że była taką Danielle Steel swojej epoki i muszę przyznać, że to porównanie jest nadzwyczaj trafne, bo obie pisarki lubują się w sztampowych i trywialnych romansach. Stworzona historia jest banalna i na kilometr wieje od niej naiwnością, a opisywani bohaterowie są zawsze (lub prawie...

• Literatura obca
  • 🏠 Posiadam
  • 💋 Romansidła historyczne (nie Austen etc.)
  • 3_Romanse niemieckie
  • Przeczytane 1996
  • 00 tyt. D

Dodaj cytat z książki Daleka jest droga do szczęścia