Psychologia sportu

Matt Jarvis Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Sport Psychology
8389120372
Monika Gajdzińska
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Psychologia sport
Sport Psychology
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
8389120372
Monika Gajdzińska
Psychologia sport

Książka, której treść nie wniesie niczego nowego do osób które w jakikolwiek zajmują się sportem. Być może sprawdzi się jako wstęp do psychologii sportu, przedstawia wybrane teorie psychologiczne, aczkolwiek według mnie napisana jest bardzo ogólnikowo, krótko, bez konkretów i trudno cokolwiek z niej wykorzystać w swoim warsztacie.

Bardzo ogólna i - według mnie, studenta psychologii - bardzo pobieżna. Dla początkujących osób z psychologią (sportu) oraz osób, które nie mają doczynienia z psychologią; książka na pierwszy raz jest w porządku. Dla wytrawnych czytelników może być jako powtórka wszystkiego. Jednak nic szczególnego nie zawiera.

• 2014
  • Nie posiadam
  • Chcę mieć
  • Jednoczęściowe
  • Poczekalnia
  • Wyzwanie 2019
  • Przeczytane: 2017 - 52 książki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Psychologia sportu