Przerwane oczekiwanie. Poradnik dla kobiet po poronieniu

Okładka książki Przerwane oczekiwanie. Poradnik dla kobiet po poronieniu Giorgia Cozza
Okładka książki Przerwane oczekiwanie. Poradnik dla kobiet po poronieniu
Giorgia Cozza Wydawnictwo: Mamania poradniki
poradniki
Mamania
2013-11-15
2013-11-15
Alicja Paleta, Barbara Sosnowska

Bardzo trudna w odbiorze książka, ale nie ze względu na język, ale na treść, temat, jaki porusza - strata ciąży. Dla każdej kobiety, ale również dla każdego mężczyzny, który pragnie dziecka, poronienie to ciężkie przeżycie, wydarzenie, które pamięta się całe życie. Nieco trudna i bardzo poruszająca pozycja jak na początek roku. Książkę oceniam jako bardzo pomocną, wpierającą i przede wszystkim rzetelną i autentyczną, ponieważ sama autorka przeżyła stratę ciąży na wczesnym etapie. Zebrane zostały historie par, które stanęły wobec ciężkiego doświadczenia. Niejednokrotnie miałam łzy w oczach. Książka może być pomocna w pracy terapeutycznej.

Książka ważna, niezwykle ważna... Pomaga zrozumieć istotę straty. Pomocna kobiecie, rodzicom po doświadczeniu poronienia, pomocna rodzinie, pomocna personelowi medycznemu. Jej niezwykłym uzupełnieniem, nawet znacznie większą rolę pełnią dwie inne książki: "O dziecku, które odwróciło się na pięcie" I. Barton- Smoczyńskiej i "Witraże w ciemności" R. Kleszcz- Szczyrby.

Bardzo wartościowa książka.

Bardzo wartościowa książka.

kompetentny przewodnik dla kobiet w ciazy która kończy sie stratą. jedno zastrzezenie to nieprzystające do warunków polskich fragmenty o połoznej prowadzącej ciążę (u nas to wciąź nowosc i niezbyt rozpowszechniona praktyka)
uwaga: koszmarna porada bandazowania piersi i ograniczenia płynów celem wygaszenia laktacji

• Poronienie
  • Położnictwo
  • Doulowe i rodzicielskie
  • Położnictwo/Neonatologia
  • 2017

Dodaj cytat z książki Przerwane oczekiwanie. Poradnik dla kobiet po poronieniu